WAKACJE INNE NIŻ ZWYKLE

Jest końcówka lipca 2020, więc właściwie środek wakacji. Ale to nie są takie wakacje jak zwykle. Nie są, bo jednocześnie nadal mamy na świecie pandemię koronawirusa i nadal spotykanie się z innymi ludźmi w większych grupach nie jest wskazane.

To spowodowało, że wiele osób musiało zrewidować swoje plany wakacyjne i zorganizować wakacje inne niż zwykle.  

I w tej całej inności i odmienności w te właśnie wakacje, ja też zrobiłam coś innego niż zwykle – nagrałam kolejny odcinek podcastu Talentu Dużych i Małych.

Możesz się zastanawiać, cóż takiego wyjątkowego jest w tym, skoro podcast jest już dostępny prawie rok i mam już za sobą całkiem sporo nagrań.

To powiem Ci, że pod wieloma względami odcinek 21 jest inny niż wszystkie wcześniejsze.

Po pierwsze:

Nagrywałam go sama jako prowadząca. Tak się stało, gdyż Kasia Bieleniewicz, z którą zwykle razem rozmawiamy, wyjechała na wakacje i umówiłyśmy się, że spróbuję własnych sił.

To było dla mnie przeżycie! Pierwszy raz światła jupiterów były zwrócone na mnie, pierwszy raz to ja miałam pytać, prowadzić i moderować rozmowę. Tak, tak, jak się rozmawia tak normalnie, na co dzień, to wszystko jest proste. A jak świeci się dioda nagrania, to gdzieś ciśnienie się podnosi. Uffff

Po drugie:

W czasie nagrania miałam AŻ trzech gości. W sumie najłatwiej byłoby nagrywać samej, bez gości i mieć wszystko pod własną kontrolą. Natomiast ja zaprosiłam nie jednego gościa, nawet nie dwóch, ale od razu całe trzy fantastyczne osoby.

Po trzecie:

Wszystkie zaproszone osoby bardzo dobrze się znają i dobrze czują się w swoim towarzystwie. Co oznacza, że nie dosyć, że pierwszy raz miałam ja być gospodynią podcastu, to jeszcze miałam opanować takie zgrane i wygadane towarzystwo. A ile śmiechu było, a ile przerw w nagraniu, by już każdy mógł się opanować. Bałam się, że nigdy nie skończymy tego nagrania.

Po czwarte:

Temat wydawał się jasny i teoretycznie do omówienia w pewien logiczny sposób. Natomiast gdzie tylu gości, tam tyle interpretacji i spojrzeń. Ech…

Jaki to przyniosło efekt?
Sprawdź osobiście i odsłuchaj 21 odcinka podcastu Talenty Dużych i Małych, w którym możesz się dowiedzieć jak zorganizować rodzinne wakacje.

I tu znowu niespodzianka.  Wcale nie chodzi o takie wakacje, co to się wsiada w auto i jedzie nad morze, aby przez dwa tygodnie chować się za parawanem na plaży. Nie, absolutnie nie o to chodzi.

Tu chodzi o wakacje inne niż zwykle. Takie, w których uczestniczą wszyscy domownicy, a jednocześnie łączy się zwiedzanie z wypoczynkiem. Takie wakacje, gdzie właściwie ich organizowanie, jest jak działanie mini biura podróży.

Jak to zrobić? Jakie są kolejne kroki, by własnie takie wakacje zorganizować. Przejdź na stronę podcastu i posłuchaj tego wakacyjnego odcinka.

Zapraszam do subskrypcji podcastu Talenty Dużych i Małych, bo dzięki temu będziesz na bieżąco z kolejnymi ciekawymi tematami.

Podobał Ci się ten tekst?
Napisz swój komentarz.
Dziękuję 🙂

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze