Masz więcej niż 16 lat i nadal uczysz się w szkole lub na studiach. 

Z myślą o Tobie Instytut Gallupa przygotował badanie CliftonStrengths for Student, które może określić 5 najczęściej przez Ciebie wykorzystywanych talentów neuronalnych, spośród 34 określonych dla osób powyżej 16 roku życia.

Poznaj 34 talenty Gallupa.

Kombinacja Twoich 5 talentów jest unikatowa dla Ciebie, a spotkanie osoby z podobnym zestawem talentów jest bardzo trudne.

Jesteś utalentowany, więc jesteś kimś wyjątkowym!

1.

PRZYGOTOWANIE

Porozmawiamy wstępnie o talentach Gallupa, o tym kim był Donald O. Clifton i jak jego badania wpłynęły na zmianę podejścia do rozwoju osobistego ludzi.

Opowiem Ci, dlaczego warto poznać swoje talenty i co to może zmienić w Twojej edukacji i planach na przyszłość. Ty zaś przedstawisz mi, jak bardzo jesteś gotowy na to, by zaangażować się w proces szukania odpowiedzi na pytanie „Kim jestem?”

2.

BADANIE TALENTÓW

Wykonasz Badanie CliftonStrengths for Student zgodne z podejściem Instytutu Gallupa. Jest ono dostępne on-line.

Udzielę Ci dokładnych wskazówek jak się do niego przygotować, jak uruchomić i o czym pamiętać, w trakcie jego wykonywania.

3.

RAPORT TALENTÓW

Przygotuję dla Ciebie Raport talentów w języku polskim, pokazujący dynamikę Twojego naturalnego potencjału. Dzięki temu dowiesz się, jak wyjątkową jesteś osobą.

Kombinacja Twoich dominujących talentów jest unikatowa, a szansa na spotkanie drugiej takiej osoby to jak:

1 : 33 000 000

4.

OMÓWIENIE WYNIKÓW

Spotkamy się, by omówić wyniki badań. Wspólnie wykonamy ćwiczenia i zadania dla lepszego zrozumienia otrzymanego wyniku. Będziemy wspólnie pracować, by dobrze wytropić talenty.  Twoi rodzice będą informowani o czynionych postępach.

5.

DODATKOWE MATERIAŁY

W trakcie całego procesu będziesz otrzymywać ode mnie dodatkowe materiały, inspiracje i wskazówki, by nasza praca był efektywna i przyniosła oczekiwane rezultaty.

Jednym z elementów są wskazówki i pomysły, jak wykorzystać talenty w praktyce – w szkole, domu, wśród rówieśników lub nauce. Dzięki temu masz szansę na rozwój swojego naturalnego potencjału i osiągania radości, a w przyszłości łatwiejsze określenie swojej roli w życiu.

Masz dodatkowe pytania?

Przeczytaj odpowiedzi na 20 najczęściej pojawiających się pytań, takich jak na przykład:

  • W jakim wieku można wykonać badanie talentów?
  • Mój nastolatek ma już 16 lat. Czy możemy odkryć jego talenty badaniem dla dorosłych?
  • Czy talenty określą jaką szkołę średnią lub jaki zwód ma wybrać moje dziecko?
  • Jaka jest różnica w badaniu talentów CliftonStrengths a CliftonStrengths for Student?

Co możesz zrobić już dziś?

  • Dowiedz się jak najwięcej o talentach neuronalnych młodzieży i dorosłych Instytutu Gallupa. Czytaj mojego bloga lub przyjdź na spotkanie lub warsztat.
  • Przyłącz się do społeczności Tropicieli Talentów  i opowiedz swoją historię.
  • Odkryj swoje talenty neuronalne. Napisz do mnie.