Masz więcej niż 15 lat i nadal uczysz się w szkole lub na studiach. 

Z myślą o Tobie Instytut Gallupa przygotował badanie Clifton Strengths for Student, które może określić 5 najczęściej przez Ciebie wykorzystywanych talentów neuronalnych, spośród 34 określonych dla osób powyżej 15 roku życia.

Poznaj 34 talenty Gallupa.

Kombinacja Twoich 5 talentów jest unikatowa dla Ciebie, a spotkanie osoby z podobnym zestawem talentów jest bardzo trudne.

Jesteś utalentowany, więc jesteś kimś wyjątkowym!

1.

PRZYGOTOWANIE

Przygotujemy się razem do badania talentów neuronalnych – opowiem więcej na czym polega i jak je zrobić.
2.

BADANIE TALENTÓW

Wykonasz Badanie Clifton Strengths for Student zgodne z podejściem Instytutu Gallupa.
3.

RAPORT Z TALENTAMI TOP5

Przygotuję raport z badań – dla Ciebie i Twoich rodziców lub opiekunów. Dzięki temu dowiesz sią jak wyjątkową osobą jesteś.
4.

OMÓWIENIE WYNIKÓW

Spotkamy się, by omówić wyniki badań. Wspólnie wykonamy ćwiczenia i zadania dla lepszego zrozumienia otrzymanego wyniku. Dotyczy to zarówno Ciebie jak i Twoich rodziców lub opiekunów.
5.

DROGOWSKAZ

Zarówno Ty jak i Twoich opiekunowie otrzymacie wskazówki, jak wykorzystać talenty w praktyce- w szkole, domu, wśród rówieśników lub nauce. Dzięki temu masz szansę na rozwój swojego naturalnego potencjału i osiągania radości, a w przyszłości łatwiejsze określenie swojej roli w życiu

Co możesz zrobić już dziś?

  • Dowiedz się jak najwięcej o talentach neuronalnych młodzieży i dorosłych Instytutu Gallupa. Czytaj mojego bloga lub przyjdź na spotkanie lub warsztat.
  • Przyłącz się do społeczności Tropicieli Talentów  i opowiedz swoją historię.
  • Odkryj swoje talenty neuronalne. Napisz do mnie.