14 lutego 2019 roku, w same Walentynki, po raz kolejny miałam okazję wziąć udział w cyklicznie organizowanym Śniadaniu w Fundacji Wrocław Miasto Kobiet.

Spotkaliśmy się w siedzibie Fundacji przy Alei Kasztanowej 7 , która to mieści się w willi w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. 

Na Śniadaniu częstowaliśmy się i delektowaliśmy pysznym jedzeniem i chlebem domowego wypieku. Grono osób uczestniczących w spotkaniach ciągle poszerza się. Dzięki temu możemy poznawać coraz to nowe osoby, ale również nowe i ciekawe pasje i aktywności zawodowe.  

Przy okazji chciałam pochwalić się, że zdecydowałam się wspierać działania Fundacji Wrocław Miasto Kobiet i dołączyłam do Ambasadorek tej organizacji. Więcej o tym przeczytasz we wpisie klikając poniżej.

 

http://wroclawmiastokobiet.pl/index.php/dominika-lysio-tropiciele-talentow/

 

Tym razem runda zapoznawcza uczestników, przebiegła sprawnie i każdy w dwóch-trzech słowach opowiedział o sobie i o tym, czy się obecnie zajmuje.

Dziękuję wszystkim obecnym za wesołą atmosferę i twórcze dzielenie się pomysłami i doświadczeniem. Serdecznie polecam udział w spotkaniach networkingowych!

Więcej o Fundacji Wrocław Miasto Kobiet znajdziesz tutaj.

Galeria zdjęć ze spotkania: