VI Finałowa Gala Plebiscytu Gospodarczego "Kobiece Twarze"

I miejsce dla Tropicieli Talentów w kategorii Debiutantki.

9 grudnia 2019 roku na Zamku Książ koło Wałbrzycha miała miejsce IV Gala Plebiscytu Gospodarczego „Kobiece Twarze”.

Głównym celem plebiscytu jest promowanie przedsiębiorczości kobiet i równouprawnienia w biznesie. Pokazuje również dobrze prosperujące i rozwijające się firmy, a także wybitne kobiece osobowości.

Nagrody rozdawane są w następujących kategoriach:

  • Debiutantki
  • Profesjonalistka w MŚP
  • Profesjonalistka w Dużych Firmach
  • Osobowość
  • Firma Przyjazna Kobietom

W plebiscycie nagradzane i wyróżniane są: właścicielki firm, kobiety zarządzające przedsiębiorstwem, prezeski fundacji lub stowarzyszeń, debiutujące w biznesie.

Nagrody Przyznaje Kapituła Plebiscytu Gospodarczego, w skład której wchodzi 18 wybitnych osobowości ze świata biznesu i polityki, organizacji pozarządowych i wspierających rozwój gospodarczy.
Należą do nich między innymi prof. Alicja Chybicka, Iwona Makowiecka z Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Katarzyna Paszkiewicz -Dyrektorka ds. Personalnych Obszaru Produkcji w firmie 3M, Andrzej Cieślak- CEO Dynacon Sp. z o.o. , a także Mariusz Świętochowski- Członek Zarządu IBM Polska.

Firma Tropiciele Talentów została nominowana w kategorii Debiutantki. W niej właśnie doceniane są przedsiębiorcze kobiety, które z powodzeniem prowadzą firmę nie dłużej niż przez 2 lata. To również docenienie pierwszych kroków stawianych w biznesie, bowiem one bywają najtrudniejsze i tym bardziej zasługują na uznanie.

W kategorii Debiutantki firma Tropiciele Talentów otrzymała I miejsce.

Przyznana nagroda to ogromna radość i wyróżnienie dla Tropiciel Talentów. Idea rozpowszechniania wiedzy o talentach Gallupa wśród nastolatków, potrzeba ich odkrywania i wykorzystywana w codziennym życiu została uznana przez Kapitułę Plebiscytu za wartą szczególnego wyróżnienia. Dziękujemy!

Galeria zdjęć z Gali Finałowej, w trakcie której odbyło się rozdanie nagród.