Potrzebujesz zrealizować projekt w oparciu o talenty Gallupa?
Szukasz oferty, która będzie dopasowana do potrzeb Twoich
lub Twojej organizacji?

To jesteś we właściwym miejscu i o właściwym czasie!

Zobacz poniżej, jakiego wsparcia możesz ode mnie oczekiwać i jak wspólnie możemy stworzyć dla Ciebie, grupy Twoich uczniów, studentów lub pracowników projekt w oparciu o 10 talentów nastolatka lub w przypadku młodzieży powyżej 16 roku życia o 34 talenty Gallupa.

Jest to możliwe w ramach specjalnej oferty na zamówienie.

Jeśli któraś z poniższych form współpracy Cię interesuje lub masz jeszcze inny pomysł, to napisz do mnie przez formularz Kontaktu lub bezpośrednio na adres: kontakt@tropicieletalentow.pl

Możliwości współpracy

W grupie raźniej i to jest pewne!

Proces odkrywania talentów Gallupa mogę przeprowadzić dla grupy min. 6 młodych osób.

To może być grupa przyjaciół z jednej klasy, szkoły lub uczelni. Może zbierzesz grupę w swoim klubie lub drużynie harcerskiej. 
Być może prowadzisz Fundację, Placówkę wspierającą Młodzież lub Dom Kultury i w ramach tej działalności chcesz zaproponować grupową pracę nad talentami Gallupa. 

Zgłoś się i porozmawiamy o Twojej wizji współpracy. Napisz do mnie przez formularz Kontaktu lub bezpośrednio na adres: kontakt@tropicieletalentow.pl

W zależności od wieku młodych osób oferta będzie związana z odkrywaniem 10 talentów nastolatka lub 34 talentów osób powyżej 16 roku życia.

Rodzicielstwo XXI wieku stoi przed wieloma wyzwaniami. Dynamiczny rozwój technologii, pandemia koronowirusa i zdobycze związane z neurobiologią powodują, że rodzicielskie umiejętności są egzaminowane każdego dnia.

Wychowywanie dzieci przestało być procesem, który samoistnie się odbywa, a stało aktywnością, w której dorosłe osoby chcą świadomie uczestniczyć.

To sprawia, że rodzice XXI wieku zadają sobie rozmaite pytania typu:

  • jak wychować dziecko, by było szczęśliwe?
  • jakim być rodzicem i jak budować relację z dzieckiem?
  • jak wspierać dziecko w rozwoju jego potencjału?
  • która ścieżka edukacyjna jest lepsza?
  • co zrobić, by moje dziecko wyrosło na pewnego siebie i szczęśliwego dorosłego człowieka?

Dlatego rodzice potrzebują pomocy w znalezieniu odpowiedzi na te pytania, przestrzeni do rozmowy o ich wyzwaniach, o radościach i bolączkach swojego rodzicielstwa.

Jeśli chcesz, bym opowiedziała rodzicom w Twojej firmie, organizacji lub placówce oświatowej o tym, jak odkrywanie naturalnego potencjału może wzmacniać nie tylko ich rodzicielstwo, ale również poczucie pewności siebie w młodym pokoleniu to skontaktuj się ze mną.

Napisz do mnie przez formularz Kontaktu lub bezpośrednio na adres: kontakt@tropicieletalentow.pl

  • Zarządzasz jednostką oświatową i chcesz, by bazowała na najnowszych rozwiązaniach edukacyjnych, takich jak indywidualny tutoring rozwojowy.
  • Potrzebujesz wsparcia w tym zakresie i chcesz, by dostosować projekt do potrzeb i możliwości Twojej jednostki.
  • Myślisz, by do edukacji uczniów podejść kompleksowo, a jednocześnie wyposażyć swoje grono pedagogiczne w narzędzia do pracy z uczniem w oparciu o jego potencjał.

To wszystko jest możliwe, czego przykładem jest wrocławska Autorska Szkoła Podstawowa Navigo, gdzie w roku szkolnym 2021/22 wraz z Mają Lose z Umiejętności Przyszłości wprowadziłam tutoring talentowy czyli tutoring rozwojowy w oparciu o talenty Gallupa.

Chętnie podejmę współpracę z Twoją szkołą, uczelnią lub placówką. Jestem zarówno Certifikowanym Coachem Mocnych Storn Instytutu Gallupa, jak i Certyfikowanym Tutorem I stopnia.

Wykorzystaj moją wiedzę i doświadczenie, by wdrożyć tutoring talentowy oraz w tym, by zmienić i unowocześnić edukację w Twojej placówce oświatowej.

Napisz do mnie przez formularz Kontaktu lub bezpośrednio na adres: kontakt@tropicieletalentow.pl

Mając talent Odkrywczość i Odpowiedzialność z jednej strony jestem otwarta i ciekawa świata, chętnie generuję nowe pomysły, z drugiej zaś do każdej sprawy podchodzę na poważnie i odpowiedzialnie.

Każdego tygodnia piszą do mnie osoby, które mają jeszcze inny, swój autorski pomysł na wykorzystanie mojej wiedzy z obszaru talentów Gallupa.

Być może i Ty nie znalazłaś_łeś rozwiązania odpowiedniego dla siebie.

Dlatego śmiało napisz do mnie przez formularz Kontaktu lub bezpośrednio na adres: kontakt@tropicieletalentow.pl

KONTAKT ZE MNĄ

Jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji lub chcesz wiedzieć więcej –
skontaktuj się ze mną.
Możesz też napisać na adres:

kontakt@tropicieletalentow.pl