To się już nie powtórzy. Ta oferta jest jeszcze ważna przez:

Codziennie pełniąc jakże ważną rolę rodzica, czy to mamy czy taty, zastanawiasz się jak wspierać rozwój swojego dziecka, by w przyszłości było szczęśliwym i pełnym pasji dorosłym człowiekiem.  Starasz się wykonywać to życiowe zadanie najlepiej jak potrafisz i przecież chcesz to, co najlepsze dla swojego dziecka.

Jestem przekonana, że odkrycie naturalnych wzorców myślenia, zachowania i działania Twojego dziecka, czyli jego talentów, w znacznym stopniu ułatwi to zadanie. 

To również okazja dla Ciebie na akceptację różnic w podejściu do świata jakie możesz mieć Ty i Twoje dziecko. Dzięki temu będziesz bardziej świadomie i z większą pewnością wspierać rozwój swojego dziecka i towarzyszyć mu w dalszych nastoletnich wyborach, w zgodzie z jego potrzebami i unikatowym potencjałem.

 

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam ofertę Badania Strengths Explorer dla dzieci w wieku od 10 do 15 lat czyli:

 

 * PAKIET NASTOLATEK *

Co obejmuje Pakiet Nastolatek?

  • Spotkanie przygotowujące– czyli czas na wzajemne poznanie się, określenie motywacji rodziny i chęci wzięcia udziału w badaniu przez dziecko. Możemy się spotkać w dowolnym miejscu w rejonach Centrum Wrocławia. To około 30 minutowe spotkanie, po którym możesz ostatecznie podjąć decyzję o zakupie Pakietu Nastolatek.
  • Badanie Clifton Youth Strengths Explorer– czyli wykonanie przez dziecko w wieku 10-15 lat badania w języku polskim i odesłanie lub przekazanie arkusza z wynikami do mnie. 
  • Raport z wynikami i certyfikat w języku polskim– to dokument, który będzie zawierał opis 3 najczęściej używanych przez nastolatka talentów, raport jest przygotowany osobno dla dziecka i rodziców.
  • Przekazanie materiałów ćwiczeniowych przed sesją rozwojową.
  • Sesja rozwojowa z dzieckiem– od 1h do 1,5 h spotkanie, w trakcie którego omawiane są wyniki i wspólnie pracujemy nad rozwojem talentów. Spotkanie bez obecności rodziców.
  • Sesja rozwojowa z rodzicami– 45 min. spotkanie- omówienie wyników i wskazówek praktycznego zastosowania otrzymanego wyniku. Spotkanie bez obecności dziecka.
  • Sesja kończąca– wspólne spotkanie dziecka i rodziców- 45 min.- Ustalenie dalszego planu działania, przekazanie „Drogowskazu” dla talentów.

W Pakiecie Nastolatek otrzymujesz ode mnie możliwość udziału w badaniu talentów neuronalnych metodą Instytutu Gallupa, raport i wszystkie materiały rozwojowe w języku polskim. To także miesięczną opieka i wsparcie nastolatka oraz jego rodziców nad zrozumieniem talentów oraz ukierunkowanie rodziny, co do rozwoju i praktycznego wykorzystania otrzymanego wyniku.

Pakiet Nastolatek dla 1 dziecka to standardowy koszt 440 zł.

 

Specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny Pakiet Nastolatek jest dostępny z 10% rabatem 

i teraz jego koszt to 396 zł.

To już jedne z ostatnich zimowych Pakietów Nastolatka w tej cenie, a oferta dla Ciebie obowiązuje do 21 marca 2019 roku do godz. 23.59.

Na decyzję masz jeszcze:

Rozważ na spokojnie moją ofertę w domu, zastanówcie się wspólnie w rodzinie, a także „wybadaj” swojego nastolatka w kwestii jego otwartości i chęci zaangażowania się. 

Jeśli czujesz, że Pakiet Nastolatek to jest proces rozwoju, który chcesz zaproponować swojemu dziecku, to skontaktuj się ze mną przed upływem ważności oferty.

Kontakt do mnie