Czerwiec to jeden z najlepszych miesięcy w roku, szczególnie z punktu widzenia dzieci.
Zaczyna się 1 czerwca Dniem Dziecka , a kończy rozpoczynającymi się wakacjami. Czyż może być coś lepszego?!

Świętujmy razem Dzień Dziecka.
Już dziś wybierz prezent dla swojej pociechy lub dla siebie. Czekają specjalne rabaty!

 Oferta obowiązuje w dniach 30.05 – 4.06 lub do momentu przyjęcia
10 zgłoszeń i nie łączy się z rabatem udzielanym przez firmę w ramach Programu „Dwa plus trzy i jeszcze więcej”.

Jeśli chcesz wspierać rozwój swojego dziecka, by w przyszłości było szczęśliwym i pełnym pasji dorosłym człowiekiem, to wybierz Pakiet Nastolatek.
Oparty o Badanie Strengths Explorer dla dzieci w wieku od 10 do 15 lat ponad miesięczny program odkrycia naturalnych wzorców myślenia, zachowania i działania Twojego dziecka, czyli jego talentów oraz indywidualna konsultacja dla całej rodziny.

Co obejmuje Pakiet Nastolatek?

  • Spotkanie przygotowujące– czyli czas na wzajemne poznanie się, określenie motywacji rodziny i chęci wzięcia udziału w badaniu przez dziecko. Możemy się spotkać w dowolnym miejscu w rejonach Centrum Wrocławia lub jeśli mieszkasz w innym rejonie to poprzez komunikator on-line. To około 30 minutowe spotkanie, po którym możesz ostatecznie podjąć decyzję o zakupie Pakietu Nastolatek.
  • Badanie Clifton Youth Strengths Explorer– czyli wykonanie przez dziecko w wieku 10-15 lat badania w języku polskim i odesłanie lub przekazanie arkusza z wynikami do mnie. 
  • Raport z wynikami i certyfikat w języku polskim– to dokument, który będzie zawierał opis 3 najczęściej używanych przez nastolatka talentów, raport jest przygotowany osobno dla dziecka i rodziców.
  • Przekazanie materiałów ćwiczeniowych przed sesją rozwojową.
  • Sesja rozwojowa z dzieckiem– od 1h do 1,5 h spotkanie, w trakcie którego omawiane są wyniki i wspólnie pracujemy nad rozwojem talentów. Spotkanie bez obecności rodziców.
  • Sesja rozwojowa z rodzicami– 45 min. spotkanie- omówienie wyników i wskazówek praktycznego zastosowania otrzymanego wyniku. Spotkanie bez obecności dziecka.
  • Sesja kończąca– wspólne spotkanie dziecka i rodziców- 45 min.- Ustalenie dalszego planu działania, przekazanie „Drogowskazu” dla talentów.

W Pakiecie Nastolatek otrzymujesz ode mnie możliwość udziału w badaniu talentów neuronalnych metodą Instytutu Gallupa, raport i wszystkie materiały rozwojowe w języku polskim. To także miesięczna opieka i wsparcie nastolatka oraz jego rodziców nad zrozumieniem talentów i dodatkowo ukierunkowanie rodziny w kwestii rozwoju i praktycznego wykorzystania otrzymanego wyniku.

Pakiet Nastolatek dla 1 dziecka to standardowy koszt 440 zł.
Teraz jest dostępny z rabatem 25% za 330 zł.

 

Sama jestem rodzicem i wiem, że nie tylko dzieci lubią otrzymywać prezenty. 

Dlatego dla Ciebie jako rodzica mam zaproszenie na warsztat Moc talentów Twojego dziecka, który odbędzie się 11 czerwca 2019 r. (wtorek) we Wrocławiu. Przyjdź i dowiedz się więcej o talentach Gallupa dla dzieci do 15 roku życia.

Szczegóły dotyczące tego wydarzenia zawierające tematykę i detale organizacyjne znajdziesz >>> tutaj.

 Jeśli zgłosisz swój udział w warsztacie do dnia 4 czerwca 2019 r., to bilet na wejście mam dla Ciebie za 40 zł!

Świętujmy razem Dzień Dziecka.
Wybierz prezent dla nastolatka lub dla siebie i napisz do mnie 🙂

Kontakt do mnie